Wijnvignet in 1 dag
SDEN 1 Wijnvignet in 1 dag op Texel
bij Wijnbar Oudeland in De Koog
De basis wijncursus Wijnvignet is een tweedelige, praktijkgerichte wijncursus die vooral is gericht op het ervaren en genieten van wijn. Hou je van wijn en wil je er wat meer van weten? Dan is deze basiscursus een mooie gelegenheid, een beetje theorie, veel proeven maar voornamelijk doen.
Hoe proef en beoordeel je op de juiste wijze wijn en waarom? Hoe zit het precies met de verschillende wijnrassen? Wat moet ik kiezen op de wijnkaart? Waar moet ik op letten bij wijn- spijs combinaties?
Deze cursus wordt gegeven in samenwerking met het enthousiaste team van Wijnbar Oudeland in De Koog. Je krijgt in één dag veel proefervaring en een goed beeld van wijnproductie, wijnkenmerken en het leren combineren met uw gerechten. Je kunt hierna het basisdiploma Wijnvignet SDEN 1 behalen, wat landelijk erkend wordt. Kortom een leuke en informatieve inleiding in de wijn die u ook kunt gebruiken om verder te leren. En…natuurlijk eindigen we met een feestelijk glas!
Kom naar naar Texel en combineer je verblijf met deze leuke wijncursus!

Docent:
Klazien Vermeer, De Wijnschool
Kosten
€ 129,00 all in (!)
inclusief:
- proefformulieren
- de wijnen
- het nieuwste lesmateriaal
- een eigen digitaal klaslokaal
- e-learning
- een sfeervolle omgeving in Wijnbar Oudeland
- examen SDEN 1
- landelijk erkend diploma SDEN 1 Wijnvignet
- heerlijke lunch
- sfeervolle en feestelijke afsluiting
Aanvang:
Woensdag 29 november 2023
Aanvang: 10.00 – 16.00 uur
Locatie:
Wijnbar Oudeland
Dorpsstraat 175
1796 CC De Koog
www.oudelandtexel.nl
Het examen en diploma Wijnvignet 1 €15,00 zijn bij de prijs inbegrepen. Erg leuk om te doen, 100% slagingskans!!
De lunch wordt verzorgd door Wijnbar Oudeland Texel